Menü

Gürcistan Tiflis Turu

Gürcistan Tiflis Turu
Gürcistan Tiflis Turu
%32
indirim
1.900 TL
2.800 TL

Mevcut Seçenekler:


HAFTA SONU TİFLİS TURU


1.GÜN:  RİZE, SARP SINIR KAPISI,  BATUM ŞEHİR MERKEZİ

1.  gün Rize meydandan saat 20.00 da hareket ediyoruz. 22.00 da sarp sınır kapısına varıyoruz. kapının durumuna göre tahminen 1 yada iki saat bekledikten sonra kapıyı geçiyoruz. Batum'da panoramik bir gezi yaptıktan sonra 00.00 da rehber eşliğinde Tiflis'e hareket ediyoruz. sabah saatlerinde Tiflis'e varıyoruz.


2.GÜN: TİFLİS KENT MERKEZİ - NARİKALA - ETNOĞRAFYA MÜZESİ - KASHVETİ KİLİSESİ - METEKHİ KÖPRÜSÜ - AGMASHENEBELİ

2.GÜN sabah kahvaltımızdan rehber eşliğinde Tiflis Eski Kent Merkezi, Narikala Kalesi, Etnografya Müzesi, Mtatsminda Eğlence Parkı,Sameba Katedrali,St. Nicholas Kilisesi, Kartlis Deda Heykeli, Metekhi Kilisesi, Metekhi Köprüsü, Barış Köprüsü, Abanotubani Semti, St. George Ermeni Katedrali, Özgürlük Meydanı, Güzel Sanatlar Müzesi, Rustaveli Bulvarı, Gürcistan Müzesi, Parlemento Binası,Kashveti Kilisesi, Rustaveli Milli Tiyatrosu, Paliashvili Operası,Agmashenebeli Bulvarı, Marjanishvili Caddesi gezdikten sonra akşam yemeğimizi gürcü dansları eşliğinde alıyoruz. gece konaklayacağımız otelimize varıp dinleniyoruz.


3.GÜN: TİFLİS-MTSKHETA-GORİ-BORJOMİ-BATUM

3.GÜN Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dönüş yolculuğumuzda ilk durağımız, Tiflis şehir merkezinin yaklaşık 20 km. kuzeyinde bulunan ve 1994 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine alınan Gürcistan’ın eski başkenti Mtskheta . Burada , Jvari Manastırı ve Svetitskhoveli Katedrali’ni gördükten sonra  Gürcü asıllı Sovyet lideri Stalin’in doğduğu Gori şehrine vardığımızda Stalin’in Müzesi ve müzenin bahçesinde yer alan Stalin’in doğduğu evi geziyoruz. Bu gezimizin ardından Borjomi kasabasına varış. Teleferikle Borjomi Milli Parkı gezisi ardından Batum’a varış. Batum’da bir Türk lokantasında akşam yemeğimizi aldıktan sonra  Batum Ardagani  Gölü su-ışık ve ses gösterisini izledikten sonra gece Sarp sınır kapısından Türkiye’ye giriş yaparak turumuzu sonlandırıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

1 GECE OTEL KONAKLAMASI

1 SABAH KAHVALTISI

ULAŞIM VE TÜM ÇEVRE GEZİSİ

REHBERLKİL HİZMETİ

SEYAHAT SİGORTASI

ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

TURSAB GÜVENCESİ


ÖNEMLİ : Sadece yeni kimlik kartı veya Pasaport ile geçiş mevcuttur.


Araç kişi sayısına göre belirlenmektedir.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi