Menü

Hakkımızda

A Sınıfı seyahat acentesi OVİT Turizm olatrak 2008'den bugüne Rize merkezde turizm acenteliği faaliyetlerinde bulunmaktayız. Ovit Turizm olarak bölgeye hakim olup 20 yılı aşkın taşımacılık tecrübemizle beraber sektörde misafirlerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. 

Ovit Turizm ve seyahat acentesi ile karadenizde gezmediğiniz yer kalmasın. Rize merkezli acentemiz uzun yıllardır karadeniz bölgesinde günübirlik ve konaklamalı turlar düzenlemektedir. 25'den fazla araç filosu ile kaliteyi siz değerli doğa sevenler ile buluşturuyoruz. Deneyimli ekibimiz ile karadenizin tüm yaylalarında özgürce gezmenizi sağlıyoruz. Anlaşmalı otellerimiz ile dilerseniz kaliteli konaklama hizmeti sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Etkinlik ve turizm sektöründe, sektörü ve müşteri beklentilerini yakından izleyerek öncü, yenilikçi çözümler ve hizmetler sunmak, sektörün gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik bütünleşik etkinlik ve seyahat çözümleri konusunda; fark yaratan ve aranan şirket algısı oluşturarak ilk tercihleri arasında yer almaktır.