Menü

Batum Turu

Gürcistan'ın Karadeniz kıyısında yer alan ve tarihi, doğal güzellikleri ile ünlü bir şehri olan Batum, birçok gezginin gözdesi haline gelmiştir. Batum, modern altyapısı, eşsiz mimarisi, tarihi dokusu ve Karadeniz'in serin sularıyla çevrili olmasıyla her türden gezgin için unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Eşsiz bir batum turu deneyimi yaşamak için hemen bizi arayabilir veya aşağıda ki tur seçeneklerimizden birini online satın alabilirsiniz.

Tur Kodu: ovt53107
Batum kültür turu sayesinde Batum şehrinin tarihi dokusu ve kültürel birikimleri ziyaret edilerek kültür kazanımı sağlanabilir. Gürcistan’ın en önemli kentlerinden biri olan Batum, önemli bir liman merkezidir. Ticari yönden oldukça önemli bir şehirdir. Subtropikal bir bölgededir. Narenciye ve çay..
%33

890 TL

600 TL

Tur Kodu: ovt53410
HAFTA SONU TİFLİS TURU1.GÜN:  RİZE, SARP SINIR KAPISI,  BATUM ŞEHİR MERKEZİ1.  gün Rize meydandan saat 22.00 da hareket ediyoruz. 00.00 da sarp sınır kapısına varıyoruz. kapının durumuna göre tahminen 1 yada iki saat bekledikten sonra kapıyı geçiyoruz. Batum'da panoramik bir gezi ..
%26

4.750 TL

3.500 TL

Tur Kodu: ovt9599
Batum, Gürcistan'ın Karadeniz kıyısında bulunan önemli bir liman şehridir. Modern mimarisi, sahil şeridi, turistik cazibe merkezleri ve botanik bahçesiyle tanınır. Ticaret, turizm ve deniz taşımacılığı açısından stratejik bir konuma sahiptir. Şehirdeki özgün yapılar, Batum Kulesi ve Ajara Devlet Tiy..
%35

890 TL

575 TL

Tur Kodu: ovt95991
Batum, Gürcistan'ın özerk Acara bölgesinde bulunan ve ülkenin en büyük ve en önemli liman kenti olarak bilinen bir şehirdir. İşte Batum hakkında daha ayrıntılı bilgiler: Ticaret ve Liman: Batum, Karadeniz'e kıyısı olan stratejik bir liman kentidir. Bu nedenle ticaret, deniz taşımacılığı ve lojistik ..
%33

890 TL

600 TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)