Menü

Huser Yaylası Turu

Huser Yaylası Turu
Huser Yaylası Turu
Huser Yaylası Turu
Huser Yaylası Turu
Huser Yaylası Turu
Huser Yaylası Turu
Huser Yaylası Turu
Huser Yaylası Turu
Huser Yaylası Turu
Huser Yaylası Turu
Huser Yaylası Turu
%24
indirim
600 TL
790 TL

Mevcut Seçenekler:

Yemyeşil bir bitki örtüsü sayesinde eşsiz bir manzaraya sahip olan Huser Yaylası, son zamanlarda doğa tatili yapmak isteyen kişiler tarafından sıklık ile tercih edilen bir bölgedir.

Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesine bağlı bölgesinde bulunan Huser Yaylası, bölgenin meşhur yaylaları arasındadır.

Huser Yaylasını ziyaret etmek isteyen kişiler öncelikle Ayder Yaylasına gelmek zorundadırlar. Huser Yaylasına ulaşım Ayder Yaylası üzerinden yapılmaktadır.

Huser Yaylası Rize ilinin en yüksek rakımlı yaylası olma özelliğini taşımaktadır. Yaylanın deniz seviyesinden yüksekliği 2400 metredir. En yüksek olan yayla olduğu için bu yayladan diğer tüm yaylalar ve manzaraları izlenebilir. Yaylaya ait yaklaşık olarak 40 ile 50 arasında hane bulunmaktadır. Yaylaya ulaşım patika yollar ile yapılmaktadır.

En yüksek yayla olması sebebi ile bu yaylada deniz bulutu olayını deneyimlemek mümkündür. Huser yaylasının yüksekliği bulutların oluşma yüksekliğinden daha fazladır. Bu neden ile bulutlar yayla yüksekliğinin altında oluşmaktadır ve yayladan bulutları görmek hatta bulutlara dokunmak bile mümkündür.

Huser Gezisi

Huser turu yapmak isteyen kişiler tur firmamız ile iletişime geçerek hayalini kurdukları yayla gezisini uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetlerde yapabilirler. Muhteşem doğası ve temiz havası ile ünlü olan bölgenin en yüksek yaylası isterseniz bireysel isterseniz de aile ile ziyaretinize açık haldedir. Tur şirketimiz ile iletişime geçerek yayla ve bölge hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve kendinize uygun planı yaparak bu muhteşem doğayı deneyimleyebilirsiniz. 


Tur Güzergahı

* Fırtına vadisi
* Zipline (Ekstra)
* Ayder Yaylası
* Gelin Tülü Şelalesi
* Avusor Yaylası
* Huser Yaylası

Sabah Kalkış 10:00 Rize PTT Önü

Dönüşümüz Gün batımından sonra oluyor.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi