Menü

Gito Yaylası Turu

Gito Yaylası Turu
Gito Yaylası Turu
Gito Yaylası Turu
Gito Yaylası Turu
Gito Yaylası Turu
Gito Yaylası Turu
Gito Yaylası Turu
Gito Yaylası Turu
Gito Yaylası Turu
Gito Yaylası Turu
Gito Yaylası Turu
%14
indirim
450 TL
525 TL

Mevcut Seçenekler:

Tatil yaparken doğal güzelliklerin tadını çıkarmak isteyen kişilerin uğrak adresi olan Gito Yaylası, Rize ilindedir.

Bol oksijeni ve endemik bitki türlerinin getirdiği muhteşem doğası ve yeşilliği ile ziyaretçilerine muhteşem bir tatil imkanı tanıyan yayla, tatilinde huzur arayan kişilerin sıklık ile tercih ettiği bir bölgedir. Karadeniz bölgesinin harika atmosferini ve temiz havasını en iyi şekilde yansıtan bölge, ülkemiz sınırları içerisinde yer alan en güzel doğal alanlarda biridir.

Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesine bağlı olan bu yayla, Rize’de gezilmesi ve görülmesi gereken en güzel yerlerden biridir. Doğal yapının henüz bozulmamış olması sebebi ile ulaşımın biraz yavaş olması dışında hiçbir eksi yönü bulunmayan yayla doğal ortamlarda tatil yapmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Gito Yaylası rakım olarak deniz seviyesinden 2070 m yükseklikte yer almaktadır. Bu yükseklik sayesinde bölgede muhteşem bir manzara oluşmaktadır. Harika doğal güzelliklerin yanı sıra bölgede yaşayan hayvan türleri de önemli bir noktadır.

Gito Yaylası Gezisi

Gito Yaylası turu yapmak isteyen kişiler tur firmamız ile iletişime geçerek uygun fiyatlı kaliteli tur hizmetlerimizden faydalanabilirler. Dilerseniz aileniz ile dilerseniz de bireysel olarak gidebileceğiniz turlarımız sayesinde dinlenerek huzurlu bir tatil geçirmeniz mümkündür. Fiyat politikamız sizlerin cebine son derece uyacak şekilde tasarlanmıştır ve tur boyunca tek amacımız sizlerin kaliteli zaman geçirmesini sağlamaktır. 


Tur Güzergahı

* Fırtına vadisi
* Şenyuva
* Zilkale
* Palovit Şelalesi
* Şimşir Ormanları
* Badara Yaylası
* Gito Yaylası

Sabah Kalkış Saati : 09:00 Rize PTT Önü
Rize'ye Dönüş Saati : 17:00

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi