Menü

Gürcistan Tiflis Turu

Gürcistan Tiflis Turu
Gürcistan Tiflis Turu
Gürcistan Tiflis Turu
Gürcistan Tiflis Turu
Gürcistan Tiflis Turu
Gürcistan Tiflis Turu
Gürcistan Tiflis Turu
Gürcistan Tiflis Turu
Gürcistan Tiflis Turu
Gürcistan Tiflis Turu
Gürcistan Tiflis Turu
%26
indirim
3.500 TL
4.750 TL

Mevcut Seçenekler:

HAFTA SONU TİFLİS TURU

1.GÜN:  RİZE, SARP SINIR KAPISI,  BATUM ŞEHİR MERKEZİ

1.  gün Rize meydandan saat 22.00 da hareket ediyoruz. 00.00 da sarp sınır kapısına varıyoruz. kapının durumuna göre tahminen 1 yada iki saat bekledikten sonra kapıyı geçiyoruz. Batum'da panoramik bir gezi yaptıktan sonra 01.00 da rehber eşliğinde Tiflis'e hareket ediyoruz. sabah saatlerinde Tiflis'e varıyoruz.


2.GÜN:
TİFLİS KENT MERKEZİ - NARİKALA - ETNOĞRAFYA MÜZESİ - KASHVETİ KİLİSESİ - METEKHİ KÖPRÜSÜ - AGMASHENEBELİ

2.GÜN sabah kahvaltımızdan rehber eşliğinde Tiflis Eski Kent Merkezi, Narikala Kalesi, Etnografya Müzesi, Mtatsminda Eğlence Parkı,Sameba Katedrali,St. Nicholas Kilisesi, Kartlis Deda Heykeli, Metekhi Kilisesi, Metekhi Köprüsü, Barış Köprüsü, Abanotubani Semti, St. George Ermeni Katedrali, Özgürlük Meydanı, Güzel Sanatlar Müzesi, Rustaveli Bulvarı, Gürcistan Müzesi, Parlemento Binası,Kashveti Kilisesi, Rustaveli Milli Tiyatrosu, Paliashvili Operası,Agmashenebeli Bulvarı, Marjanishvili Caddesi gezdikten sonra akşam yemeğimizi gürcü dansları eşliğinde alıyoruz. gece konaklayacağımız otelimize varıp dinleniyoruz.

3.GÜN: TİFLİS-MTSKHETA-BATUM

3.GÜN Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dönüş yolculuğumuzda ilk durağımız Gürcistan Tarihi Kronaloji Abidesi ardından, Tiflis şehir merkezinin yaklaşık 20 km. kuzeyinde bulunan ve 1994 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine alınan Gürcistan’ın eski başkenti Mtskheta. Burada, Jvari Manastırı gördükten sonra Batum şehrine doğru yola çıkıyoruz. Batum’a varışımızı gerçekleştirip akşam yemeğimizi aldıktan sonra Sarp sınır kapısından Türkiye’ye giriş yaparak molalar eşliğinde Rize’de turumuzu sonlandırıyoruz.

 

NOT: TEK KİŞİLİK ODA FİYAT FARKI 750₺

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • 1 GECE OTEL KONAKLAMASI
 • 1 SABAH KAHVALTISI
 • ULAŞIM VE TÜM ÇEVRE GEZİSİ
 • REHBERLKİL HİZMETİ
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
 • TURSAB GÜVENCESİ


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • SINIR GEÇİŞ ÜCRETİ
 • AKŞAM YEMEKLERİ
 • KİŞİSEL HARCAMALAR
 • İLK SABAH KAHVALTISI


ÖNEMLİ : Sadece yeni kimlik kartı veya Pasaport ile geçiş mevcuttur.
Elektronik alet alışverişi yapmak isteyen değerli misafirlerimiz, Tiflis'te konaklayacağımız gün otele konaklama yaptıktan sonra kendi imkanlarıyla alışveriş yapabilirler. Sınırdan vergi iadesi almak isteyen misafirlerimiz vergi iade işlemleri uzun sürdüğünden sınırdan Rize'ye kendi imkanlarıyla gelmek zorunda kalacaklardır.

Araç kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi