KAPADOKYA TURU
Rize
Rezervasyon Seçenekleri
Tarih Seçiniz
Kimler Hayır Fiyat
Yetişkinler 625
Çocuk 0
bebek 0 0

Toplam TL 625
Şimdi Para Yatır TL 0


Açıklama

1. Gün CUMA
Değerli misafirlerimiz,  cuma  günü  18:00 da Rize'den Nevşehir’e hareket ediyoruz.Uygun molalar eşliğinde bir sonraki sabah Nevşehir Ürgüp’e varıyoruz.

2.Gün.CUMARTESİ
Değerli misafirlerimiz, sabah alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında(EKSTRA), Profesyonel kokartlı rehber eşliğinde Kapadokya bölge turumuz için otelimizden ayrılıyoruz.Sırasıyla;
*DEVRENT VADİSİ
*PAŞABAĞI
*ÜÇHİSAR KALESİ(PANAROMA)
*ÇAVUŞİN
*ZELVE
*AVANOS ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ
Uygun molalar eşliğinde bölge turumuz yapılarak konaklama otelimiz olan Ürgüp merkezi konumda olan otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği otelimizde alınacak olup dileyen katılımcılarımız akşam yemeğinden sonra Ürgüp şehir merkezini dolaşma ve Temenni tepesinden Ürgüp merkezi seyretme keyfini yaşayabileceksiniz.Otelimizin hemen yanında bulunan Lunapark ile çocukluk günlerinizi hatırlayıp eğlence dolu zaman geçirebilirsiniz.
Öğle Yemeği: Ayarlanacak olan restorantta gerçekleştirilecek.
Akşam Yemeği:Konaklama otelimizde gerçekleştirilecek

3. Gün.PAZAR
Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Profosyonel kokartlı rehber eşliğinde Kapadokya bölge turumuz için otelimizden ayrılıyoruz.2.günümüzde sırasıyla;
*ÜÇ GÜZELLER
*HAYAL VADİSİ
*GÜVERCİNLİK VADİSİ
*ASMALI KONAK
*YER ALTI ŞEHRİ
Sırasıyla ziyaretlerimiz bölge turlarımızı profosyonel rehberimiz eşliğinde tamamlıyoruz.Bölge turumuzun sonlanması ile rehberimiz tarafından belirlenen saatte Rize’ye hareket başlayacaktır.

3. Gün.PAZARTESİ
Değerli misafirlerimiz, yolculuğumuzun ardından Rize’ye sabah saat:05.00 civarlarında varıyoruz.Huzur dolu bir turu yaşamış olmanın verdiği memnuniyetle siz değerli misafirlerimizi bir başka turumuzda ağırlamak üzere uğurluyoruz.

İlke ve Şartlar


Gün : 2 | Gece : 1


Ücretsiz


  • Complimentary Breakfast
  • Parking
  • Live entertainment
  • Dinner
  • Air Conditioning
  • Internet Access

Ücretli


Yorum Yaz x

Lütfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya güncellenemezİstek listesine ekle

Hakkımızda
A Sınıfı Seyehat Acentası OVİT TURİZN olarak 2008'den bugüne RİZE merkez ofisimizle turizm acenteliği faaliyetinde bulunmaktayız. OVİT TURİZM olarak bölgeye hakim olup 20 yılı aşkın Personel Okul Turizm taşımacılığı vs. tecrübemizle birlikte sektörde misafirlerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz.
Happy Tatil
Happy Tatil